Realite YMM

image
image
image
image
image
image

Realite Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.  Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulunda bulunmuş Yeminli Mali Müşavirler tarafından kurulmuş olup Adana, İstanbul  ve Gaziantep illerinde yer alan ofisleriyle hizmet vermektedir.  

Başta Kurumlar Vergisi Beyannamesi Tasdik Raporu, Katma Değer Vergisi İadesi ve Vergi Danışmanlığı hizmetleri olmak üzere Birleşme ve Bölünme İşlemleri, Muhasebe ve Vergi Denetimi, Finansal Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı ile firmaların ihtiyaçlarına yönelik birçok hizmet sunulmaktadır.

REALİTE, müşterilerine doğru, güvenilir ve geniş kapsamlı hizmet verebilecek altyapıya sahiptir.Müşteri odaklı yaklaşımı, ortaklarının engin bilgi ve tecrübesi, genç ve dinamik çalışma ekibi ile firmalara kaliteli hizmet sunmaktadır. Çalışanlarına sağladığı eğitim olanakları, bilgi paylaşımı ve bilgi sistemleri altyapısı ile doğru bilginin firmalara en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır.

 Müşteri portföyünde enerji, sanayi, inşaat, madencilik, otomotiv, hizmet, imalat, ticaret gibi farklı alanlarda çalışan çok sayıda firma bulunmaktadır. Farklı sektörlerden firmalara hizmet verebiliyor olmak  şirketimizin  deneyim ve bilgi gelişimi açısından büyük önem arz etmektedir